Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup

  • 70 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup Παρίσι με 2 υπνοδωμάτια απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Plaisance, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Τα αξιοθέατα της περιοχής περιλαμβάνουν το Μουσείο Ορσέ που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ., και την Αψίδα του Θριάμβου που απέχει σχεδόν 5 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα 70 τ.μ.

Για την άνεση των επισκεπτών στο διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει ντους.

Το διαμέρισμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στον Κήπο του Κεραμεικού που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Châtelet-Les Halles RER είναι σε απόσταση 4 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup Παρίσι
Peaceful Flat Near Montparnasse
Τιμή μόνο για κινητά

Peaceful Flat Near Montparnasse

194 μ από το κατάλυμα
USD 172 USD 155
ανά νύχτα
Appartement Paris Alesia Montparnasse
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Paris Alesia Montparnasse

210 μ από το κατάλυμα
Love Room Avec Jacuzzi & Cinema-Gare Mont Parnasse
Τιμή μόνο για κινητά

Love Room Avec Jacuzzi & Cinema-Gare Mont Parnasse

7.0
Καλό 2 σχόλια
274 μ από το κατάλυμα
USD 265 USD 239
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Montparnasse
    1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας7511405791094
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup περιλαμβάνουν ΠαΝεπιστήμιο Paris IV Sorbonne, Piscine Blomet καθώς και Église Saint-Étienne-du-Mont de Paris.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup κοστίζει 335€.
    • ❓
      Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup;
      Το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
    • ❓
      Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup;
      Το διαμέρισμα Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 70 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    15 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Montparnasse
    1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Familial Spacieux 2Ch Avec Parking Prive Sup Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο